RICHARD GERE NENÍ JEDINÝM SPOLUHRÁČEM DEBRY WINGER, SE KTERÝM SE PŘED ODCHODEM Z HOLLYWOODU SLAVNĚ HÁDALA - ZÁBAVA, FILMY (2022)

Debra Winger byla na počátku 80. let jednou z nejlépe placených hereček v Hollywoodu. Hrála ve třech velmi úspěšných filmech v řadě – Urban Cowboy, důstojník a gentleman, a Podmínky náklonnosti . Během své kariéry si také vysloužila tři nominace na Oscara.

Debra Winger | Michael Putland/Getty ImagesAle ve věku 40 let Winger šokoval průmysl a opustil Hollywood. Přesto, téměř čtyři desetiletí po debutu Wingerových nejpopulárnějších filmů, stále existuje fascinace epickým sporem, který zahrnoval herečku a jednu z jejích nejslavnějších hereckých hvězd.

Debra Winger měla pověst „obtížné“

Winger získala nominaci na Oscara za svůj výkon v roce 1982 Důstojník a gentleman. Ale po skončení projektu neměla milá slova pro svého kolegu Richarda Gerea nebo režiséra filmu Taylora Hackforda. Gerea nazvala cihlovou zdí a Hackforda zvířetem.

V roce 2002 Winger přiznal Opatrovník že ona a Gere měli chvíli, kdy věci nebyly dobré. Nakonec ho však překonali.Jediné poznámky, které se kdy tiskly, byly ty, které rozcuchaly pár peří, vysvětlila. Docela často se setkávám s Richardem Gerem a on napůl vtipkuje: ‚Pořád o mně říkáš hrozné věci?‘ Měli jsme v životě okamžik, který nebyl dobrý, ale každý to musí pochopit.

Winger si také všimla, že má takovou pověst, že je obtížná, ale pak přemýšlela, jestli by stejné obvinění utrpěl i muž. Věří, že kdyby byla mužem, byla by obdivována za to, že řekla svůj názor.

Na natáčení ‚Terms of Endearment‘ bylo vážné drama

Wingerův největší hollywoodský spor začal na place v roce 1983 Podmínky náklonnosti . V tomto filmu Winger hrála se Shirley MacLaine a hráli dceru a matku s bouřlivým vztahem.Tak jako Lidé Podle poznámek časopisu byl ohňostroj mezi jejich postavami na obrazovce – svobodomyslnou Emmou Greenwayovou a její výstřední matkou Aurorou – odrazem toho, co se dělo v zákulisí.

Když se Winger a MacLaine setkali, aby natočili film, netrefili se. MacLaine už byl hollywoodskou legendou s 30letou kariérou a třemi nominacemi na Oscara. Zatímco Winger byla mladá, nová vycházející hvězda.

PŘÍBUZNÝ: Richard Gere byl ze stejného důvodu vyloučen z předávání Oscarů a ČínyDebra Winger? Nevěděl jsem to jméno, řekl MacLaine Lidé v rozhovoru z roku 1984. Nevěděl jsem, kdo to je. Abych viděl, jak se bude moje postava cítit, měl jsem na sobě všechny své zbytky kožichů filmových hvězd. Byla tam Debra oblečená v bojových botách a minisukni... Pomyslel jsem si: 'Proboha.'

Toto první setkání mezi Wingerem a MacLainem udávalo tón celému natáčení. MacLaine byl zdrženlivý průmyslový veterán a Winger byl provokativní mladý rebel.

Věděli jsme, co děláme, hodně času, zápasili jsme tam a zpět, řekl Winger. Byl to velmi drsný způsob práce. Lidé z Paramount si mysleli, že jsme blázni.Shirley MacLaine napsala o svém sporu s Debrou Winger ve své autobiografii

Ve své autobiografii z roku 1995 Moje šťastné hvězdy , MacLaine napsal, že Winger byla náročná a zvýšila by svůj hlas na natáčení. Vzpomněla si na okamžik, kdy na ni Winger křičel, aby přišla, až bude čas zasáhnout.

'Slyšel jsem tě,' řekl jsem. 'Poznám známky, když je vidím,' napsal MacLaine. 'Dobrá,' řekl [Winger]. ‚Jak je tohle za známku?‘ Otočila se, odešla ode mě, mírně si nadzvedla sukni, ohlédla se přes rameno, sklonila se a prdla mi do obličeje.

V roce 2018 Winger diskutoval o MacLaineově nároku s Andy Cohenem během vystoupení Sledujte Co se děje živě . Ale když Cohen tvrdil, že to byl Winger, kdo psal o MacLainovi – a ne naopak – zavolala ho.

(Video) No One Wants to Work With Debra Winger After This

Ne! nepsal jsem o ní. Napsala o mně, řekl Winger. Zkusme něco uvést na pravou míru. Chci říct, no tak.

Cohen trval na svém a zeptal se na příběh kolem plynu a fámu, že olízla MacLaineovu nohu, když natáčela milostnou scénu s Jackem Nicholsonem. Když se Winger zeptal, zda je to pravda, odpověděla s úsměvem, že je v tom něco pravdy.

Winger i MacLaine byli nominováni na Oscara Podmínky náklonnosti , ale jen MacLaine odešel se sochou. Během své děkovné řeči prohlásila, že si to zasloužím!

Podmínky náklonnosti je k dispozici pro streamování na Amazon Prime Video.

Proč už Hollywood neobsadí Richarda Gerea

Getty Images

Kdysi dávno byl Richard Gere velkým hollywoodským srdcařem a za svou dramatickou práci byl dobře hodnocen. Od svého kariérního obratu jako mužský doprovod Americký Gigolo (1980) , k jeho ikonickému romantickému vedení Důstojník a gentleman (1982) a Krásná žena (1990) a jeho oslavovaný obrat v Oscara Chicago (2002), Gere měl neuvěřitelně rušných pár desetiletí. Všichni znali jeho jméno (možná s výjimkou jeho prostředního jména, které, jako legrace, je náhodou Tiffany). Jeho kariéra v posledních letech utichla. Trochu také ve skutečnosti ticho. Zde je to, co by mohlo způsobit zpomalení, a jak může být schopen věci zvrátit.

Jeho filmy byly hitem nebo miss u kritiků

Getty Images

Gere se těšil velkému uznání za své nejranější práce, včetně Terrence Malicka Dny nebes (1978) a drama Johna Schlesingera z druhé světové války Amíci (1979), ale byl také účastníkem více než spravedlivého podílu filmových smradů. Jeho film z roku 1994 Průsečík zaznamenal žalostných 7 procent Shnilá rajčata , zatímco jeho titul se otočil v roce 1985 král David dosáhla ubohých 8 procent. Dokonce i Gereovo přívětivější jízdné, jako je jeho ztvárnění paroháče Nevěrný (2002) a jako toulavý-oko-obrácený-bota-skútr v Budeme tančit (2004) , se setkaly s vlažným přijetím.

v roce 2015 The New York Times díval se příznivě na jeho zobrazení bezdomovce v Čas mimo mysl, přisuzovat Gereovi použití „jeho nezaměnitelného, ​​i když poněkud vybledlého charisma filmové hvězdy“, aby vtáhl publikum do postavy. I tak je těžké vymyslet nějaký kritický konsensus ohledně Gereových budoucích vyhlídek, protože jeho recenze jsou po celé mapě bez rozeznatelného vzoru. To by mohlo způsobit, že se castingoví režiséři zdráhají házet kostkami na tuto ostřílenou hvězdu.

Sužuje ho historka s pískomily

Getty Images

Celebrity jsou neustále terčem podivných fám, ale Gere byl po desetiletí pronásledován obzvláště směšnou městskou legendou o hlodavci a jeho konečníku. Podle Snopes „Pověsti o tom, že měl v nemocnici Cedars-Sinai Hospital v Kalifornii nouzovou „gerbilektomii“, se rozšířily široko daleko a bezpočet lékařů a sester tvrdí, že se tohoto postupu účastnili, byli během něj po ruce nebo o něm slyšeli od spolehlivého kolegy. .' Přestože místo boření mýtů neodhalilo žádné ověřené případy umístění pískomila žádný konečník člověka pro sexuální potěšení a poté odstraněn lékařským týmem, klábosení o Gereově chlupatém fetišu dosáhlo horečky a zůstalo tam příliš dlouho (a to staré sociální sítě!), čímž zastínilo další aspekty hercova profesionálního života.

Možná si Gere myslel, že když bude tuhle lež ignorovat, zmizí. Ne, lidé jako my o tom mluví dodnes. Gere se nakonec v roce 2008 veřejně bránil a řekl Metro ,,Přestal jsem číst tisk už dávno. Zpočátku se o mně vyrojila spousta šílených věcí, hlavně z bulvárních plátků. Existuje nechvalně známý městský mýtus „Gere si nastrčil křečka do zadku,“ řekl. „Prostě jsem se rozhodl, že nebudu ničemu z toho věnovat pozornost. Je to plýtvání energií.“

Diváci o sebe nezakopávají, aby ho viděli

Getty Images

Gere nasbíral nějaké děsné prodeje vstupenek. Jeho film z roku 2000 Dr. T a ženy nepodařilo získat zpět 23 milionů dolarů studio vynaložilo na produkci. Ještě horší je jeho obrázek z roku 2009, Amélie (který si také vedl u kritiků mizerně), vydělal spravedlivě 19,6 milionu dolarů s rozpočtem 40 milionů dolarů. Jeho thriller z roku 2011 Dvojník vydělal jen 3,9 milionu dolarů celosvětově podle odhadu 13,5 milionu dolarů rozpočet. Au. Dokonce i Gereova adaptace Nicholase Sparkse, Noci v Rodanthe (2008) byl tak trochu kasovní průšvih. Stálo to 84 milionů dolarů, což je průměrný ve srovnání s jinými filmy Sparks.

Nediverzifikuje

Getty Images

Zatímco mnoho jeho současníků přeskočilo filmařskou loď, aby se zapojili do dramatického televizního seriálu, Gere se vyhýbal malé obrazovce. Kromě několika dokumentárních a televizních filmových rolí se od 70. let téměř výhradně objevoval na stříbrném plátně, což znamená, že možná přichází o příležitosti spojit se s kolegy a diváky mimo kina.

Gere se také po desetiletí vyhýbal jevišti na Broadwayi, přestože původně začínal v Seattle Repertory Theatre a Provincetown Playhouse. Za svou práci ve hře z roku 1979 nominované na Tonyho byl dobře přijat jsou a v oscarové filmové adaptaci muzikálu Chicago (2002). Promeškává Gere příležitosti tím, že se vyhýbá jevišti a televizi? Vsadím se.

Pohltilo ho rozvodové drama

Getty Images

Gere možná v poslední době moc nehraje, protože byl příliš zaneprázdněn zjišťováním podrobností o svém rozvodu s bývalou modelkou Carey Lowellovou. Podle Lidé , pár se oženil v roce 2002, o 11 let později se rozešel a nakonec rozvod dokončil v říjnu 2016. Mezitím strávili údajně smlouváním o financích (Gere má odhadovanou hodnotu 120 milionů dolarů ) a opatření péče o jejich dospívajícího syna Homera.

E! Zprávy od té doby spojuje Gerea se španělskou socialitou Alejandrou Silvou, která je o více než 30 let mladší. „Předpokládá se, že se dvojice vídala nejméně rok, než se se svou romance objevila na veřejnosti“ na filmovém festivalu v Taormině v Itálii v červnu 2016, uvedl server. Denní zprávy .

Velký věkový rozdíl a vztahové drama nejsou pro Gerea žádnou novinkou. On ženatý supermodelka Cindy Crawford v roce 1991, když jí bylo 25 a jemu 42. Oficiálně se rozešli v roce 1995.

Přestože je jeho maratónský rozvod za ním, proslýchá se, že Gere se plánuje dále distancovat od zábavní scény. Podle zdrojů pro Radar online , herec 'odchází z Hollywoodu' a plánuje to 'vyzdvihnout do Evropy se svou ladylove a žít klidnější život.'

(Video) ‘Pretty Woman’ Cast Reunites 25 Years Later | TODAY

Zaměřuje se na buddhismus a humanitární práci

Getty Images

Gere spoluzaložil humanitární nevládní organizaci Tibet House a zapojuje se do velkého množství pomoci po celém světě, včetně osvětových a vzdělávacích kampaní o AIDS, stejně jako úsilí o ochranu kmenů.

V rozhovoru z roku 1999 s Lví řev , mluvil o vyvážení práce a spirituality (buddhismus praktikuje od svých 20. let.) „Zjišťuji, že čím dál tím více je moje zapojení do kariéry v běžném domácím životě velkou výzvou pro prohloubení učení uvnitř mě. Kdybych nebyl na tržišti, v žádném případě bych nebyl schopen skutečně čelit zákoutím, skulinám a temnotě uvnitř mě.“

Jinými slovy, zdá se, že Gere zastává své osobní hodnoty a projekty vášně mnohem víc, než cokoli před kamerou, která mu může přijít do cesty, což nemusí být v souladu s kdo je kdo z Tinseltownu.

Spojení s Čínou

Getty Images

Výše uvedené humanitární snahy spustily některé negativní vedlejší účinky na jeho kariéru.

Vzhledem k tomu, že čínské financování a globální výsledky kasovních trhů jsou pro úspěch tradičních hollywoodských filmů stále důležitější, Gere se ocitl v podstatě mimo kandidaturu na mainstreamové projekty, uvádí rozhovor s Vanity Fair . Své odcizení přisuzuje své obhajobě tibetské nezávislosti a neustálé kritice toho, co nazývá „příšerná a příšerná situace v oblasti lidských práv v Číně“. Dokonce cituje nezávislý projekt, který byl torpédován poté, co bylo čínskému režisérovi údajně řečeno, že kdyby pracoval s Gerem, jemu a jeho rodině by „už nikdy nebylo dovoleno opustit zemi a on by nikdy nepracoval“.

Gereovy problémy s Čínou neskončily pouhými výhrůžkami. Ovlivnily také jeho vztah s velkými studii, která začala vážně honit kapitál z komunistické země na konci 90. let. Po dokončení společensko-politického thrilleru z roku 1997 Červený roh —ve kterém Gere hraje amerického právníka neprávem obviněného z vraždy a zneužitého zkorumpovaným čínským soudním systémem — studio “ vyhodil to “ Gereovými slovy, což pravděpodobně znamená, že jej přestali propagovat a omezili jeho vydání.

„Všichni byli s filmem spokojeni. Volají mi vedoucí studia. Pokračoval Oprah “ řekl Gere Hollywoodský reportér . 'Pak mi z ničeho nic volají: 'Nechceme, abys dělal tisk.' MGM chtěla s Číňany uzavřít celkovou dohodu. Čína jim řekla: 'Pokud pustíte tento film, nekupujeme ho.''

Dostal zákaz účasti na Oscarech

Getty Images

Podle Hollywoodský reportér Gereův tibetský aktivismus se během udílení cen Akademie v roce 1993 střetl se zahraničními zájmy Hollywoodu, když během své prezentace za nejlepší uměleckou režii opustil scénář a místo toho pronesl výše zmíněné poznámky o „strašné situaci v oblasti lidských práv“. Následně byl zakázáno předávání na Oscarech a zákaz návštěvy Čínské lidové republiky. Než se Gere vrátil do show, uplynulo dvacet let.

Jeho filmové vyhlídky jsou svázány s jediným nezávislým režisérem

Getty Images

Není neobvyklé, že režiséři používají stejnou skupinu herců pro několik filmů – představte si Martina Scorseseho, Roberta De Nira a Joea Pesciho nebo Tima Burtona, Johnnyho Deppa a Helenu Bonham Carterovou. Ale tyto týmy A-List stále točí velkorozpočtové filmy pro velká studia. V případě Gerea se spojil se spisovatelem/režisérem Orenem Movermanem. SZO? Přesně .

V rozhovoru s Sup Gere hovořil o svých nejnovějších dílech (v době psaní tohoto článku), což jsou všechny nezávislé projekty, které buď napsal, režíroval nebo produkoval Moverman, který je pravděpodobně nejlépe známý pro režii. Hradba (2011), kritikou uznávaný, ale nedostatečně výkonný prostředek Woodyho Harrelsona o korupci LAPD. 'Mluvíme o tom, že v budoucnu uděláme čtyři nebo pět dalších věcí,' řekl Gere. je pravda, kritická chvála protože jejich spolupráce plynula, ale filmový byznys je stále byznys a Moverman ještě nevygeneroval takové dolary, které by udělaly velký rozruch.

Jeho role musí být svázány se společenskými příčinami

Getty Images

Dokonce i v Hollywoodu má pokrytí spodního řádku obvykle přednost před vznešenějšími důvody, jako je zajištění toho, aby produkt propagoval společenské dobro. To je další problém pro Gerea, který nyní zjevně chce, aby jeho práce dělala víc než jen zábavu. Chce, aby to „vyprovokovalo debatu a vyvolalo společenskou změnu,“ tvrdí Nezávislý .

Při práci na Čas mimo mysl , filmu, ve kterém Gere hraje bezdomovce, trval na tom, že distributoři filmu začlenili také promítání sbírek, které by prospěly „místním skupinám bezdomovců“. Podle Nezávislý Řekl, že je důležité, „že tento film pomáhá místním skupinám bezdomovců a je zapojen do místní komunity na úrovni financování a převzetí odpovědnosti za lidi bez domova“.

Je to záslužná věc a ušlechtilé úsilí z Gereovy strany, ale myslíme si, že existuje spousta studií, která by raději obsadila někoho jiného, ​​než aby měla za úkol plnit také charitativní sliby své hvězdy. Pokud by se Gereova filantropie stala ústředním bodem jeho filmové tvorby, on a hlavní studia se mohou dostat do slepé uličky.

O směřování své kariéry si hlavu neláme

Getty Images

Možná se ve skutečnosti hodně zbytečně obáváme o Gereovu kariéru, protože to tak není Šakal (1997) hvězda se dokonce stará. Přesun od velkého hitu k velkému hitu nikdy nebyl jeho prioritou, což je patrné z toho, jak se Gere vrhá do rolí a investuje do nich spoustu času. příprava a metoda-styl jednání .

„Nikdy jsem nevytvářel kariéru. Prostě jsem vždycky dělal, co jsem chtěl,“ řekl Gere Nezávislý . „Jste omezeni tím, co vám nabízí, ale ten neuvěřitelný seznam skvělých režisérů, herců a scénáristů, se kterými jsem pracoval, víte, že jsem sám trochu ohromen, že jsem byl schopen jet v této kariéře tak dlouho. s tak dobrými lidmi.“

Zdá se, že kvalita před kvantitou byla pro Gerea vždy něco jako mantra, což ho také staví do rozporu s nedávným hollywoodským trendem vytlačování pokračování, prequelů, rebootů a spin-offů prakticky jakéhokoli původního konceptu. řekl Gere Vanity Fair „Nemám zájem hrát si na scvrklého Jediho ve tvém chapadlu,“ což je jasný odkaz na závislost Hollywoodu na obrovských starších filmových franšízách. 'V posledních třech desetiletích jsem byl natolik úspěšný, že si nyní mohu dovolit natáčet tyto [menší filmy].'

(Video) Hollywood Hates Richard Gere, but He Likes It That Way

Je to tedy Hollywood, kdo už Gera nechce, nebo je to naopak? Zní to jako trochu obojího.

Jak to otáčí

Gere mohl zúročit nostalgii tím, že by šel na trojrašelinu se svou Krásná žena (1990) a Nevěsta na útěku (1999) hraje Julia Roberts v dalším okouzlujícím rom-com. Tento žánr nemusí být úzce spjat se společenskými hnutími nebo ohlasem kritiky, ale lidé by ho zcela sledovali. Stačí se podívat na starý klip výše – víte, že je chcete vidět znovu spolu.

Navzdory překážkám v kariéře Gere stále dostává práci. V době psaní tohoto článku si jeho nedávné role vysloužily nadšené recenze. The New York Times v dramatickém thrilleru Josepha Cedara ho popsal jako „nikdy nebyl lepší“. Norman (2016) a Uzávěrka napsal, že jeho obrat v Movermanově adaptaci mysteriózního thrilleru Hermana Kocha, Večeře (2017) dokazuje, že je „uprostřed působivé indie renesance“. Je zřejmé, že se Gere vrací ke své slavné dramatické formě – k látkám And the Band Played On (1993) a Primal Fear (1996), a to je nesmírně vzrušující.

Richard Gere údajně očekává své třetí dítě ve věku 70 let

Přispěvatel AFP/Getty Images

Zprávy o tomto herci nedávno informovaly Richard Gere a jeho manželka Alejandra Silva spolu čekají druhé dítě. Přestože Gere (70) a Silva (36) přivítali svého prvního syna Alexandra teprve začátkem tohoto roku, AHOJ! Časopis uvádí, že Silva je v současné době ve třetím měsíci těhotenství. Ani jeden ze šťastného dua tuto fámu nepotvrdil ani nevyvrátil, ale široce se spekuluje o tom, že Silva to v nadcházejících týdnech oznámí na svém osobním účtu na Instagramu.

Podle Lidé Gere a Silva se znají více než deset let. Začali spolu chodit v roce 2014, než se tajně uvázali na intimním obřadu v dubnu 2018. Zdroj řekl publikaci, že Gere a Silva jsou spolu „mimořádně šťastní“ a uvedl: „Jsou spolu tak pohodlní, baví se spolu a se těší na společnou budoucnost.“

Gere i Silva mají děti z předchozích manželství

Angela Weiss/Getty Images

Sdílejí své svatební fotografie s AHOJ! Časopis v tu chvíli Silva vyhrkla: „Mám pocit, že jsem ve skutečné pohádce. Bezpochyby se cítím jako ta nejšťastnější žena na světě.“ Když popisovala svého nového manžela, pokračovala: 'Je to ten nejskromnější, nejcitlivější, nejmilejší, pozorný, zábavný a velkorysý muž, jakého jsem kdy potkala.' A Krásná žena Zdá se, že hvězda to cítí stejně. 'Jsem nejšťastnější muž ve vesmíru.' Jak bych mohl nebýt? Jsem ženatý s krásnou ženou, která je chytrá, citlivá, odhodlaná pomáhat lidem, která je zábavná, trpělivá, která umí odpouštět, je skvělá kuchařka – a která dělá ty nejlepší saláty na světě!“

Gere i Silva mají děti z předchozích manželství. Španělská aktivistka sdílí 6letého Alberta se svým bývalým manželem Govindem Friedlandem, zatímco Gere má 19letého syna Homera z 11letého manželství s Carey Lowellovou.

Je Chris Evans nejsexy muž naživu v roce 2021?

CHRIS Evans je americký herec, který je známý svou rolí Captaina America v Marvel Cinematic Universe.

V listopadu 2021 se začaly šířit zvěsti, že hvězda Marvelu dostala titul People's Sexiest Man Alive, což fanoušky přivedlo do šílenství.

2

Chris Evans je údajně nejsvůdnějším mužem roku 2021

Je Chris Evans nejsexy muž naživu v roce 2021?

5. listopadu bylo oznámeno, že Evans, 40, byl jmenován Nejsvůdnějším mužem na světě.

Řeklo to více zdrojů Strana šestá že přistál kryt .

Časopis People však vyvrátil fámy o tom, že byl Evans jmenován nejsvůdnějším mužem, a potvrdil, že skutečným držitelem titulu byl herec Paul Rudd.

Mluvit s Časopis Lidé o svém novém titulu Rudd řekl, že doufá, že bude pozván na ‚některé z těch sexy večeří s Clooneym a Pittem a B Jordanem‘.

„Chci říct, že se do toho tvrdě opřu. Tohle budu vlastnit. Nebudu se snažit být jako 'Ach, jsem tak skromný.' Nechávám si dělat vizitky,“ řekl Rudd časopisu.

Zvěsti, že Evans se ucházel o titul, přichází rok poté, co budoucí hvězda Buzz Lightyear omylem nahrála své nahé fotky, když se pokoušela zveřejnit video na Instagramu.

I když neúmyslně sdílel fotografii svým milionům sledujících, později situaci nazval „zajímavým víkendem plným poučení, spousty poučných momentů“.

Říkalo se, že tato nehoda byla důvodem, proč nebyl loni vybrán, nicméně zdroje z časopisu Page Six řekly, že tomu tak nebylo.

2

Nejvíce se proslavil svou rolí Captain America v MCUKredit: Getty

Jaký je nejvíce sexy muž na světě?

Titul Nejsvůdnější muž naživu uděluje časopis People každý rok jedné celebritě nebo slavné osobě.

Účtuje se jako a měřítko mužské přitažlivosti, jak je obvykle zvoleno tím, kdo si myslí, že Američan je v daném okamžiku nejpřitažlivější.

Existuje tolik různých proměnných a způsobů, jak k tomu přistupovat, řekl šéfredaktor People Dan Wakeford CNN v roce 2019 o tom, jak určí vítěze.

Výchozím bodem často je, když se chceme rozhodnout, přemýšlet o duchu doby, přemýšlet o tom, co je v tuto chvíli sexy. Co lidi v současnosti láká?

Muž je také vybírán na základě průzkumů provedených médiem.

Podívali jsme se na data, pokračoval Wakeford. Ke značce People vstoupí více než 90 milionů spotřebitelů měsíčně, takže máme spoustu dat na dosah ruky.

Loňským vítězem se stal Michael B. Jordan, o kterém Wakeford řekl, že je to „univerzální volba“.

Kdo předtím vyhrál titul?

Lidé tento titul představili již v roce 1985 a od té doby zakokrhalo 32 různých mužů světa „Nejsexy muž na světě“, někteří dokonce vyhráli titul více než jednou.

Mezi předchozí vítěze patří:

 • Mel Gibson (1985)
 • Mark Harmon (1986)
 • Harry Hamlin (1987)
 • John F. Kennedy Jr. (1988)
 • Sean Connery (1989)
 • Tom Cruise (1990)
 • Patrick Swayze (1991)
 • Nick Nolte (1992)
 • Richard Gere a Cindy Crawford byli jmenováni nejsvůdnějším párem na světě (1993)
 • Keanu Reeves (1994)
 • Brad Pitt (1995)
 • Denzel Washington (1996)
 • George Clooney (1997)
 • Harrison Ford (1998)
 • Richard Gere (1999)
 • Brad Pitt (2000)
 • Pierce Brosnan (2001)
 • Ben Affleck (2002)
 • Johnny Depp (2003)
 • Jude Law (2004)
 • Matthew McConaughey (2005)
 • George Clooney (2006)
 • Matt Damon (2007)
 • Hugh Jackman (2008)
 • Johnny Depp (2009)
 • Ryan Reynolds (2010)
 • Bradley Cooper (2011)
 • Channing Tatum (2012)
 • Adam Levine (2013)
 • Chris Hemsworth (2014)
 • David Beckham (2015)
 • Dwayne Johnson (2016)
 • Blake Shelton (2017)
 • Idris Elba (2018)
 • John Legend (2019)
 • Michael B. Jordan (2020)

Brad Pitt, Johnny Depp, George Clooney a Richard Gere získali ocenění dvakrát.

Chris Evans ukazuje část tetování na hrudi, když probírá život v uzamčení se svým bratrem Scottem

Platíme za vaše příběhy!

Máte příběh pro tým US Sun?

Napište nám na adresu exclusive@the-sun.com nebo zavolejte 212 416 4552 .

Dejte nám lajk na Facebooku na www.facebook.com/TheSunUS a sledujte nás z našeho hlavního Twitter účtu na adrese @TheSunUS

You might also like

Latest Posts

Article information

Author: The Hon. Margery Christiansen

Last Updated: 08/18/2022

Views: 5525

Rating: 5 / 5 (70 voted)

Reviews: 85% of readers found this page helpful

Author information

Name: The Hon. Margery Christiansen

Birthday: 2000-07-07

Address: 5050 Breitenberg Knoll, New Robert, MI 45409

Phone: +2556892639372

Job: Investor Mining Engineer

Hobby: Sketching, Cosplaying, Glassblowing, Genealogy, Crocheting, Archery, Skateboarding

Introduction: My name is The Hon. Margery Christiansen, I am a bright, adorable, precious, inexpensive, gorgeous, comfortable, happy person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.